Obrotem nieruchomościami zajmujemy się nieprzerwanie od 25 lat, a każdy dzień to wiedza i doświadczenie. Profesjonalną obsługę zapewnia prawnik z wymaganą dawniej licencją obrotu nieruchomościami po egzaminie państwowym oraz zaangażowany personel.

Przedmiotem naszych działań jest pośredniczenie, jeśli chodzi o sprzedaż, kupno, wynajem, najem, zamiana, które dotyczą nieruchomości, tj. działki, domy, obiekty, mieszkania, lokale użytkowe, biura, hale, magazyny, zarówno w Bydgoszczy jak i w okolicach m.in. Osielsko, Niemcz, Żołędowo, Dobrcz, Strzelce, Wilcze, Koronowo, Sicienko, Białe Błota, Kruszyn Krajeński, Ciele, Zielonka, Nowa Wieś Wielka, Brzoza, Solec Kujawski, Czarże, Gzin, Nakło, Zamość, Tur, Szubin, Żnin i inne.

Pomagamy w znalezieniu nabywcy jak i w poszukiwaniach określonych nieruchomości. Także w negocjacjach i organizacyjnie w przeprowadzeniu transakcji aż do wydania nieruchomości. Informujemy jak przebiegają transakcje w przypadku różnych nieruchomości, różnych sytuacji i zdarzeń (sprzedaż, spadki, darowizny itd.).

Pomagamy w rozwiązywaniu trudnych sytuacji jak również w uzyskaniu dokumentów potrzebnych do transakcji oraz do banku. Od wielu lat współpracujemy z bankami, skąd nasi klienci pozyskują kredyty. Współpracujemy z kancelariam notarialnymi, rzeczoznawcami, geodetami, biurami architektonicznymi i wykonawcami.

Danuta Szatkowska